EN
 
 

KBR

Mūsu inženieri ir sertificēti energopārvaldībā un datu analīzē ar KBR iekārtām un programmu "Visual Energy 4", kas garantē veiksmīgu industriālo enerģijas analīzi.

KBR programmas "Visual Energy 4" augstā funkcionalitāte nodrošina efektīvu energopārvaldību. Lietotājs var vienkārši uztvert, analizēt un pielietot visdažādāko informāciju no tīkliem vai sistēmām. Sistēma regulāri ģenerē standartizētu atskaiti, kuru var saglabāt PDF formāta failā vai nosūtīt lietotājam citā formātā.

Programma nodrošina augstu drošības līmeni un nelielu lietotāja ieguldīto darbu, sniedz iespēju analizēt enerģijas patēriņa tendences, izmantojot diagrammas ar dažādām laika asīm. Diagrammas ir ērti pielāgojamas klienta prasībām, kā arī šādas individuālas diagrammas ir iespējams saglabāt, lai tās varētu izmantot arī citi lietotāji. Ja lietotājs vēlas, iespējams veidot arī Exel izklājlapas, kas apkopos datus vēl citā formātā. Šī programma ļauj piekļūt visai arhivētajai informācijai arī lietotājiem bez speciālām prasmēm programmēšanā.