EN
 
 

Par ēku automatizāciju un vadību

Piedāvājam mūsu klientiem optimālus inženiersistēmu automatizācijas risinājumus, sākot ar HVAC sistēmu elementu individuālu kontroli un vadību, līdz pat klimatisko sistēmu, piekļuves sistēmu un elektroapgādes integrāciju vienotā ēkas vadības kompleksā, kas ļauj būtiski samazināt ekspluatācijas izdevumus, ietaupīt laiku un operatīvi rīkoties problēmu situācijās.

Lafivents ēku automatizācijas nodaļa ir pilveidojusi zināšanas kopš 1996. gada, un šodien piedāvā klientiem jaunākos starptautiski atzītus ēku automatizācijas risinājumus. Mūsu iegūtās zināšanas veiksmīgi pielietojam savos ēku automatizācijas risinājumos, kas balstīti uz atvērta protokola izvēli (BACnet, Modbus, KNX, Mbus), pārbaudītu algoritmu izvēli un vadību no Web aplikācijām.

Lielu vērību pievēršam enerģijas samazinājumam ēkās, kas ir iegūstama ar korektu ēku automatizācijas darbību, pielietojot standartu DIN EN 15232.

Patērētās enerģijas analīzei izmantojam programmnodrošinājumu, kas ļauj analizēt iepriekšējā periodā patērēto enerģiju, ar iespēju iespaidot ēku automatizācijas rīcību izmaksu samazināšanai.

Izmantojam savos pētījumos izstrādātus, Latvijas un Eiropas objektos pārbaudītus iekārtu darbības algoritmus, kas nodrošina optimālu iekārtu darbību. Iegūtās zināšanas, pieredze un sadarbība ar daudziem ražotājiem ļauj mums mūsu klientiem piedāvāt optimālus cenas / dizaina / darbības risinājumus.

Mūsu ēku automatizācijas sistēmas darbojas tādos Latvijai nozīmīgos objektos kā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Rīgas Pils, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars", Rīgas motormuzejs  u.c.