EN
 

Speciālisti

Arturs Lešinskis

Arturs Lešinskis

Valdes priekšsēdētājs

Madars Zariņš

Madars Zariņš

Valdes loceklis, Izpilddirektors

Daina Kona

Daina Kona

Valdes locekle, Finanšu vadītāja

Andris Krūmiņš

Andris Krūmiņš

Valdes loceklis, VAS nodaļas vadītājs

Gustavs Garaissils

Gustavs Garaissils

Kvalitātes vadītājs

Sergejs Kupracevičs

Sergejs Kupracevičs

Pārdošanas vadītājs

Artūrs Brahmanis

Artūrs Brahmanis

AVK nodaļas vadītājs

Oskars Indāns Pudulis

Oskars Indāns Pudulis

Projektu vadītājs

Sandis Čalpa

Sandis Čalpa

Projektu vadītājs

Ivars Vājeiks

Ivars Vājeiks

Projektu vadītājs

Kārlis Leimans

Kārlis Leimans

Jaunākais projektu vadītājs

Vilis Skujenieks

Vilis Skujenieks

Projektu vadītāja asistents

Aiga Leitarte

Aiga Leitarte

projektu vadītāja asistente

Diāna Gaņijeva

Diāna Gaņijeva

Tāmētāja

Valentīns Koldiševs

Valentīns Koldiševs

Darbu vadītājs

Roberts Circenis

Roberts Circenis

Darbu vadītājs

Viktors Andrejevs

Viktors Andrejevs

Darbu vadītājs

Dmitrijs Čerepanovs

Dmitrijs Čerepanovs

Darbu vadītājs

Kārlis Tutins

Kārlis Tutins

Darbu vadītājs

Romualds Beļinskis

Romualds Beļinskis

VAS Būvniecības daļas vadītājs

Mārtiņš Trukšāns

Mārtiņš Trukšāns

Projektu vadītājs

Alberts Ļeonovs

Alberts Ļeonovs

Projektu vadītājs

Deomits Andrejevs

Deomits Andrejevs

VAS projektēšanas asistents

Rūdolfs Vītols

Rūdolfs Vītols

VAS projektēšanas asistents

Rihards Krūmiņš

Rihards Krūmiņš

VAS serviss vadītājs

Kristīne Barbaniška

Kristīne Barbaniška

VAS Inženiere

Dāvis Zujāns

Dāvis Zujāns

VAS inženieris

Valdis Šulbergs

Valdis Šulbergs

Ventmontāža vadītājs

Lolita Epnere

Lolita Epnere

Ko Tu Elpo vadītāja

Buka Bērziņa

Buka Bērziņa

Gaisa kvalitātes speciāliste

Alise Sieriņa

Alise Sieriņa

Gaisa kvalitātes pētniece

Miks Garjāns

Miks Garjāns

Intellify vadītājs

Monta Taube

Monta Taube

Intellify programmētāja

Antra Tamane

Antra Tamane

Energopārvaldības speciāliste

Liesma Rudene

Liesma Rudene

Galvenā grāmatvede

Zigmārs Šulbergs

Zigmārs Šulbergs

Noliktavas pārzinis

Uldis Miķelšteins

Uldis Miķelšteins

Elektriķis

Uldis Jēkabsons

Uldis Jēkabsons

Elektriķis

Artis Rabša

Artis Rabša

Elektriķis

Jānis Špillers

Jānis Špillers

Elektriķis

Juris Gūtmanis

Juris Gūtmanis

Valdes loceklis, Direktors

Andris Vācis

Andris Vācis

Servisa resursu nodaļas vadītājs

Viktors Afoņičevs

Viktors Afoņičevs

Inženiertehniskās nodaļas vadītājs

Andris Kivkucāns

Andris Kivkucāns

Projektu vadītājs/ Servisa speciālists

Aigars Gabranovs

Aigars Gabranovs

Projektu vadītājs

Toms Ķienis

Toms Ķienis

Projektu vadītājs

Sergejs Seņins

Sergejs Seņins

Projektu vadītājs

Krista Cedere

Krista Cedere

Rēķinvede

Aivars Balodis

Aivars Balodis

Servisa speciālists

Kārlis Kalniņš

Kārlis Kalniņš

Servisa speciālists

Kirils Videckis

Kirils Videckis

Servisa speciālists

Stevens Muižnieks

Stevens Muižnieks

Servisa speciālista asistents

Vladimirs Onufrijčuks

Vladimirs Onufrijčuks

Servisa speciālista asistents

Marks Leibovičs

Marks Leibovičs

Servisa speciālista asistents

Edgars Stasjuks

Edgars Stasjuks

Servisa speciālista asistents

Rolands Lindišs

Rolands Lindišs

Servisa speciālists, Latgales reģions

Oskars Bērziņš

Oskars Bērziņš

Servisa speciālists, Kurzemes reģions

Kristaps Seiga

Kristaps Seiga

Servisa speciālists, Vidzemes reģions

Jānis Gertners

Jānis Gertners

Servisa speciālists, Zemgales reģions

Mārcis Jermacāns

Mārcis Jermacāns

Servisa speciālista asistents, Vidzemes Reģions

Edgars Viļums

Edgars Viļums

SERVISA SPECIĀLISTA ASISTENTS, VIDZEMES REĢIONS

Jānis Stepe

Jānis Stepe

Servisa speciālists, Vidzemes reģions

Edgars Suta

Edgars Suta

Servisa speciālista asistents

Andris Pīlāgs

Andris Pīlāgs

Servisa speciālista asistents

Kristaps Vasars

Kristaps Vasars

Noliktavas pārzinis