EN
 

Plenērs: Vieda darba vieta

09.11.2016

Plenēru cikls: VIEDA DARBA VIETA veidots, lai rastu risinājumus mūsdienīgas darbavietas attīstībai, lai viedi vadītu uzņēmumus, kas rada preces un pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību.

2016.gada 09.novembra plenērā tika runāts par dizaina lomu un labajiem biroju piemēriem, kvalitatīvu gaismu un gaisu, mikroklimatu, kā arī uzņēmuma kultūras atspoguļošanu telpu dizainā. Interjera salona Krassky vadītājs Aigars Zelmenis atzina par svarīgāko biroja veidošanā šadus elementus - SVAIGS GAISS, LABA GAISMA, ĒRTA DARBA VIETA un GUDRS PLĀNOJUMS.

Lafivents valdes priekšsēdētājs Arturs Lešinskis bija vienisprātis, ka primārais aspekts par ko jādomā, runājot par darba vides iekārtošanu, ir SVAIGS GAISS, aicināja aizdomāties par to kā izmaiņas darbinieku produktivitātē ietekmē patiesās izmaksas, kas saistītas ar biznesu, kas atrodas ēkā, jo lielāko proporciju katrā biznesā aizņem darba algas, kā arī sniedza izsmeļošas atbildes uz jautājumiem par nepieciešamo gaisa daudzumu un pamatojumu mūžsenajam un aktuālajam jautājumam par veramu logu ietekmi uz ēkas enerģijas patēriņu.