EN
 

Ekspedīcija uz Ērgļiem

14.08.2020

Arī šogad devāmies ekspedīcijā ieapzīt kādu Latvijas vietu. Šoreiz Ērgļus. Atklājās daudz un interesanta. Mūsu pavadonis bija īstens ērglēnietis Māris Olte, kam ļoti rūp Ērgļi un to nākotne. Māris Olte un viņa ģimene mūs viesmīlīgi uzņēma vecajā Ērgļu stacijā.

Ērgļus caurvij Rūdolfa Blaumaņa veikums visdažādākajās izpausmēs, mēs nobaudījām Brakus, Ērgļu teātra trupas performanci un arī Silmaču pankūkas. Ērgļu īpašais sporta un izklaides veids mūslaikos ir disku golfs, ļoti aizraujošs un labs atpūtas veids. Ļoti patīkams pārsteigums dziļos lauku apvidos ir jaunais progresīvais cilvēks Mārcis Feldbergs, kurš radījis džina darbnīcu, pārsteidzoši skaistu un izglītojošu dabas taku, rotu kalšanas darbnīcu un ļoti skaistu vietu.

Pateicoties mūsu kolēģim Gustavam un viņa radinieku komandai (kas ir ērglēnieši) piedzīvojām fantastisku Ginta Smukā koncertu ezerā ar laivām baudot saulrietu un mūziku. Bet vakaru pavadījām uz Ērgļu stacijas perona iemēģinot tango soļus.

Otrā dienā tika īstenota galvenā šī ceļojuma misija - makšķerēšana kopā ar Māri Olti Kāla ezerā.

Paldies visiem ērglēniešiem ko satikām par patiesu sirsnību un viesmīlību! Vēlam Ērgļiem skaistu nākotni! Ērgļos noteikti ir ko redzēt, pieredzēt un darīt!

Foto: Kārlis Didrihsons