EN
 

27.dzimšanas diena RMMT ar Edmundu Apsalonu

15.09.2023

Uzņēmuma dzimšanas dienā pabijām Rīgas mākslas un mediju tehnikumā, jaunajā korpusā ir īpaša zāle, kur jaunieši mācās gaismošanas un kino lietas. Šeit esam izbūvējuši projekta vadītāja Sanda Čalpas vadībā ventilācijas un dzesēšanas sistēmas, realizēts risinājums ar dzesētiem griestiem.

Vērtīgas un ļoti interesantas bija Intellify un Lafivents serviss prezentācijas, lai visi zinam kā kolēģiem sokas.

Centrālais notikums bija mācības ar komunikācijas meistaru Edmundu Apsalonu, grāmatas Konstruktīvā komunikācija autoru. Edmunds vēlas iedibināt vārdam "komunikācija" latviskojumu "kopīgošanās", lai labāk nodotu šī termina nozīmi - nonākt kopīgā izpratnē. Edmunds mums lika aizdomāties cik nozīmīgi ir tas KĀ pasakam savu vēstījumu un apzināties nolūku, vai vēlamies cīnīties vai sadarboties, vai vēlamies būt pretinieki vai partneri.

Saviesīgajā vakara daļā māksliniece Zane Pumpure-Prāmniece pārsteidza ar smilšu kino filmiņu par to ko daram, atgādinot mums, ka daram labu un vajadzīgu darbu, ka sarežģītās sistēmas ko būvējam ir ļoti svarīgas un cilvēkiem vajadzīgas, lai varētu elpot un labi justies darot savus ikdienas darbus birojos, universitātēs, muzejos, veikalos, slimnīcās, ražošanas telpās utt.

Kā arī RMMT bija sagatavojis muzikālu pārsteigumu, talantīgā audzēkne Agnese Bērzkalne mūs patiesi pārsteidza ar savu dziedājumu.