EN
 

Speciālisti

Arturs Lešinskis

Arturs Lešinskis

Valdes priekšsēdētājs

Madars Zariņš

Madars Zariņš

Valdes loceklis, Izpilddirektors

Daina Kona

Daina Kona

Valdes locekle, Finanšu vadītāja

Andris Krūmiņš

Andris Krūmiņš

Valdes loceklis, VAS nodaļas vadītājs

Nikolajs Bogdanovs

Nikolajs Bogdanovs

VAS Projektēšanas daļas vadītājs

Valdis Šulbergs

Valdis Šulbergs

Ražošanas vadītājs

Ivars Vājeiks

Ivars Vājeiks

Projektu vadītājs

Artūrs Brahmanis

Artūrs Brahmanis

Projektu vadītājs

Oskars Indāns Pudulis

Oskars Indāns Pudulis

Projektu vadītājs

Sandis Čalpa

Sandis Čalpa

Projektu vadītājs

Valentīns Koldiševs

Valentīns Koldiševs

Darbu vadītājs

Roberts Circenis

Roberts Circenis

Darbu vadītājs

Jānis Zants

Jānis Zants

Darbu vadītājs

Viktors Andrejevs

Viktors Andrejevs

Darbu vadītājs

Romualds Beļinskis

Romualds Beļinskis

VAS Būvniecības daļas vadītājs

Dmitrijs Čerepanovs

Dmitrijs Čerepanovs

Darbu vadītājs

Kārlis Tutins

Kārlis Tutins

Darbu vadītājs

Mārtiņš Trukšāns

Mārtiņš Trukšāns

Projektu vadītājs

Rihards Krūmiņš

Rihards Krūmiņš

Inženieris

Kristīne Barbaniška

Kristīne Barbaniška

Inženiere

Miks Garjāns

Miks Garjāns

Intellify vadītājs

Tatjana Gedjune

Tatjana Gedjune

Projektētāja

Sergejs Kupracevičs

Sergejs Kupracevičs

Tāmētājs

Vilis Skujenieks

Vilis Skujenieks

Projektu vadītāja asistents

Kārlis Leimans

Kārlis Leimans

Projektu vadītāja asistents

Beāte Ose

Beāte Ose

Projektu vadītāja asistente

Gunārs Baikovs

Gunārs Baikovs

Vecākais elektriķis

Uldis Miķelšteins

Uldis Miķelšteins

Elektriķis

Uldis Jēkabsons

Uldis Jēkabsons

Elektriķis

Artis Rabša

Artis Rabša

Elektriķis

Jānis Špillers

Jānis Špillers

Elektriķis

Alvis Epners

Alvis Epners

Mikroklimata inženieris

Alise Sieriņa

Alise Sieriņa

Gaisa kvalitātes pētniece

Zigmārs Šulbergs

Zigmārs Šulbergs

Noliktavas pārzinis

Liesma Rudene

Liesma Rudene

Galvenā grāmatvede

Buka Bērziņa

Buka Bērziņa

IAQ inženiera asistente

Gustavs Garaissils

Gustavs Garaissils

Kvalitātes vadītājs

Ansis Bazons

Ansis Bazons

Darba aizsardzības vecākais speciālists

Juris Gūtmanis

Juris Gūtmanis

Valdes loceklis, Direktors

Andris Vācis

Andris Vācis

Servisa resursu nodaļas vadītājs

Viktors Afoņičevs

Viktors Afoņičevs

Inženiertehniskās nodaļas vadītājs

Ingus Grants

Ingus Grants

Projektu vadītājs

Andris Kivkucāns

Andris Kivkucāns

Projektu vadītājs/ Servisa speciālists

Kārlis Vītols

Kārlis Vītols

Projektu vadītājs

Aigars Gabranovs

Aigars Gabranovs

Projektu vadītājs

Toms Ķienis

Toms Ķienis

Projektu vadītājs

Gunita Vītiņa

Gunita Vītiņa

Biroja vadītāja/ lietvede

Krista Cedere

Krista Cedere

Rēķinvede

Aivars Balodis

Aivars Balodis

Servisa speciālists

Kārlis Kalniņš

Kārlis Kalniņš

Servisa speciālists

Kirils Videckis

Kirils Videckis

Servisa speciālists

Stevens Muižnieks

Stevens Muižnieks

Servisa speciālista asistents

Vladimirs Onufrijčuks

Vladimirs Onufrijčuks

Servisa speciālista asistents

Marks Leibovičs

Marks Leibovičs

Servisa speciālista asistents

Rolands Lindišs

Rolands Lindišs

Servisa speciālists, Latgales reģions

Oskars Bērziņš

Oskars Bērziņš

Servisa speciālists, Kurzemes reģions

Kristaps Seiga

Kristaps Seiga

Servisa speciālists, Vidzemes reģions

Jānis Gertners

Jānis Gertners

Servisa speciālists, Zemgales reģions

Mārcis Jermacāns

Mārcis Jermacāns

Servisa speciālista asistents, Vidzemes Reģions

Edgars Viļums

Edgars Viļums

SERVISA SPECIĀLISTA ASISTENTS, VIDZEMES REĢIONS